Jak to funguje

Můj webhosting je především pro zákazníky, kteří mi osloví pro kompletní vytvoření webových stránek, jak se již v minulosti stalo. Samozřejmě budu rád pokud můj hosting využijete i vy. Veškerou činnost ohledně hostování Vašich stránek zřídím já.
Zaregistruji Vám Vaši doménu, provedu nasměrování, vytvořím prostor pro web, databázi, email a zašlu Vám přístupy. Dále mohu nahrát a nastavit redakční systém WordPress a eshop Prestashop. Plnění může být na Vás, samozřejmě mohu vše zajistit já. Stránky pak průběžně aktualizuji, aby se minimalizovalo napadení viry.
K dipozici máte 3000MB prostoru pro Vaše webové stránky a dalších 500MB pro emailovou schránku.

Technická specifikace serveru:
PHP Version 7.3 a 7.4, APACHE 2.4.38, Memory limit 256 MB,
operační systém serveru DEBIAN 10. Procesor serveru Intel(R) Xeon(R) CPU E5520 @ 2.27GHz s 16 jádry.
Operační pamět serveru 32GB RAM.

Roční cena za hostingu 600,- Kč + doména 390,-Kč celkem tedy za Vaše stránky zaplatíte 990,-/ročně. Výroba Vašich stránek a jejich případné plnění finančně ocením individuálně a předem. Hosting bude plně funkční po uhrazení faktury, kterou zašlu na Váš mail. Poté zaregistruji a nasměruji doménu. Celková doba je 3-5 dní.

Nejsem plátce DPH.

Až bude vše hotové, vy si jen napíšete do vašeho oblíbeného prohlížeče název Vaší domény www.mojedomena.cz a stránky se Vám zobrazí.

ukázka WORDPRESS webu:
ukázka eshopu PRESTASHOP:
administrace WORDPRESSU:
administrace-wordpress
administrace eshopu PRESTASHOP:
administrace-prestashop

Líbí se mi to a chci internetové stránky.

 přejděte na stránku “OBJEDNÁVKA HOSTINGU” a vyplňte formulář.


Comments are closed.