Jak to funguje

Můj webhosting je především pro zákazníky, kteří mi osloví pro kompletní vytvoření webových stránek, jak se již v minulosti stalo. Samozřejmě budu rád pokud můj hosting využijete i vy. Veškerou činnost ohledně hostování Vašich stránek zřídím já.
Zaregistruji Vám Vaši doménu, provedu nasměrování, vytvořím prostor pro web, databázi, email a zašlu Vám přístupy. Dále mohu nahrát a nastavit redakční systém WordPress a eshop Prestashop. Plnění může být na Vás, samozřejmě mohu vše zajistit já. Stránky pak průběžně aktualizuji, aby se minimalizovalo napadení viry.

K dipozici máte 3000MB prostoru pro Vaše webové stránky a dalších 500MB pro emailové schránky. Maximální počet emailových schránek je čtyři. Můžete si je vytvořit v administraci nebo mě kontaktovat a já vše zařídím. Dále máte také FTP přístup.

Technická specifikace serveru:
PHP Version 7.0.27-0+deb9/64Bit OS, APACHE 2.4.25, Memory limit 128 MB,
operační systém serveru DEBIAN 9. Procesor serveru Intel(R) QuadCore(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz. Operační pamět serveru 24GB RAM.

Roční cena za hosting je 500,- Kč + doména 350,-Kč celkem tedy za Vaše stránky zaplatíte 850,-/ročně. Výroba Vašich stránek a jejich případné plnění finančně ocením individuálně a předem. Jakmile dostanu od Vás vyplněný formulář, zašlu Vám fakturu za hosting a přístupy. Hosting bude plně funkční po uhrazení faktury. Poté zaregistruji a nasměruji doménu. Celková doba je 3-5 dní.  Nejsem plátce DPH.

Až bude vše hotové, vy si jen napíšete do vašeho oblíbeného prohlížeče název Vaší domény www.mojedomena.cz a stránky se Vám zobrazí.

ukázka WORDPRESS webu:
ukázka eshopu PRESTASHOP:
administrace WORDPRESSU:
administrace-wordpress
administrace eshopu PRESTASHOP:
administrace-prestashop

Líbí se mi to a chci internetové stránky.

 přejděte na stránku “OBJEDNÁVKA HOSTINGU” a vyplňte formulář.


Comments are closed.